O nás

Vítejte na www.fablo.cz – vaší destinaci pro exkluzivní nábytek a designové kousky pro domov a kancelář.

Jsme hrdí na to, že jsme jedním z předních e-shopů v oblasti nábytku a interiérového designu.

Naše filozofie spočívá v nabízení širokého sortimentu nábytku, který zahrnuje unikátní kousky, moderní trendy a tradiční prvky, aby vyhověl vkusu a potřebám různých zákazníků.

Co si na nás zákazníci nejvíc chválí?

  1. Velké množství skladem: Na Fablo.cz věříme, že rychlá dostupnost je klíčovým faktorem pro spokojenost našich zákazníků. Proto se pyšníme tím, že máme rozsáhlý skladový stav, abychom mohli zákazníkům rychle doručit jejich vybrané kousky nábytku.

  2. Unikátní kousky nábytku: Naše nabídka zahrnuje nejen standardní nábytek, ale i skutečně unikátní kusy, které dodají vašemu interiéru osobitý a exkluzivní charakter. 

  3. Skvělé ceny: Věříme, že kvalitní designový nábytek by měl být dostupný pro všechny. Proto se snažíme nabízet konkurenceschopné ceny, které odrážejí hodnotu, kterou naše produkty přinášejí.

  4. Sídlo v Ostravě: Sklad máme v Mariánských horách na adrese Tovární 3, kde si můžete jednoduše vyzvednout veškeré objednávky na osobní odběr :)

  5. Jedinečný zákaznický přístup: Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Snažíme se vytvářet osobní spojení s každým zákazníkem a poskytovat jim individuální péči. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s výběrem, radou či jakýmkoli dotazem, který byste mohli mít.

Na Fablo.cz usilujeme o to, aby nakupování nábytku bylo nejenom jednoduché, ale také inspirující. Chceme, aby naši zákazníci našli kousky, které budou odrážet jejich osobnost a styl. Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se, že vám můžeme pomoci vytvořit krásný a funkční interiér, který si zamilujete.

Kdo se o vás postará?

ja-800 (1)
Martin Fabík

Děkujeme že jste k nám zavítali a budeme se těšit na Vaši objednávku.

Tým Fablo.cz

DJI_20230817_133937_758_pano